Ikona serwera zalesiaki.creeperplay.pl

zalesiaki.creeperplay.pl

Zalesie City! ❤Wbijaj pograć❤ [1.21.10]
PromujPromuj serwer
  • Liczba graczy 0
    Graczy online
  • Średnia liczba graczy 0
    Średnio online
  • Rekord ilości graczy 3
    Rekord online
  • Ilość lików serwera 0
    Polubienia

Informacje o serwerze zalesiaki.creeperplay.pl

Adres IP:
zalesiaki.creeperplay.pl
Wersje:
Tryby:
Premium:
Darmowe
Platforma:
Java
Lokalizacja:
Brak danych
Uzupełnij dane

Uzupełnij dane – zyskaj ruch!

Świetnie, twój serwer jest na naszej liście! Teraz wystarczy przypisać serwer i uzupełnić dane.

Przypisz

Opis serwera (zalesiaki.creeperplay.pl):

Dołącz do społeczności graczy na serwerze Minecraft zalesiaki.creeperplay.pl! Rozpocznij wspaniałą przygodę w świecie mc, odkrywaj nowe możliwości, buduj niesamowite budowle i znajdź nowych znajomych do wspólnej gry. Skopiuj adres IP i zagraj już teraz!

Opinie graczy o serwerze zalesiaki.creeperplay.pl:

Logo zalesiaki.creeperplay.pl
0.0/5
(0 opinii)
0
0
0
0
0
Nie ma jeszcze żadnych komentarzy, bądź pierwszy!

Zaloguj się, aby ocenić

Zalogowanie pozwala oddzielić spam od wiarygodnych recenzji.

Zaloguj się

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaki jest adres IP serwera zalesiaki.creeperplay.pl?
Adres IP serwera zalesiaki.creeperplay.pl to zalesiaki.creeperplay.pl. Możesz go łatwo skopiować klikając w przycisk obok adresu IP.
Jak wejść na zalesiaki.creeperplay.pl?
Uruchom launcher Minecraft, wybierz wersję zgodną z tym serwerem i kliknij „Graj”. Przejdź do menu gry, wybierz „Tryb wieloosobowy”, a następnie kliknij „Dodaj serwer”. W polu „Adres serwera” wpisz zalesiaki.creeperplay.pl i zatwierdź przyciskiem „Gotowe”. Na koniec wybierz serwer zalesiaki.creeperplay.pl z listy i kliknij „Dołącz”. Potem już tylko ciesz się grą!
Jakie są tryby gry dostępne na serwerze zalesiaki.creeperplay.pl?
Na serwerze zalesiaki.creeperplay.pl znajdziesz tryby takie jak:
Na jakich wersjach mogę grać na zalesiaki.creeperplay.pl?
Serwer zalesiaki.creeperplay.pl obsługuje wersje:
Czy zalesiaki.creeperplay.pl jest polskim serwerem?
Tak, zalesiaki.creeperplay.pl jest polskim serwerem z polską społecznością graczy Minecraft.
Czy zalesiaki.creeperplay.pl jest fajnym serwerem?
Wejdź na zalesiaki.creeperplay.pl i przekonaj się sam, czy ci się spodoba!
Czy zalesiaki.creeperplay.pl jest za darmo?
Tak, możesz dołączyć do rozgrywki bez żadnych opłat. To darmowy serwer Minecraft, który obsługuje także graczy non-premium.
Geolokalizacja IP dostarczana przez: IPinfo