Ikona serwera skytop.csrv.pl

skytop.csrv.pl

Craftserve.pl - wydajny hosting Minecraft! Testuj za darmo przez 24h!
PromujPromuj serwer
  • Liczba graczy 0
    Graczy online
  • Średnia liczba graczy 0
    Średnio online
  • Rekord ilości graczy 0
    Rekord online
  • Ilość lików serwera 0
    Polubienia

Informacje o serwerze skytop.csrv.pl

Adres IP:
skytop.csrv.pl
Wersje:
Tryby:
Premium:
Darmowe
Platforma:
Java
Lokalizacja:
Flaga kraju serwera
Uzupełnij dane

Uzupełnij dane – zyskaj ruch!

Świetnie, twój serwer jest na naszej liście! Teraz wystarczy przypisać serwer i uzupełnić dane.

Przypisz

Opis serwera (skytop.csrv.pl):

Dołącz do społeczności graczy na serwerze Minecraft skytop.csrv.pl! Rozpocznij wspaniałą przygodę w świecie mc, odkrywaj nowe możliwości, buduj niesamowite budowle i znajdź nowych znajomych do wspólnej gry. Skopiuj adres IP i zagraj już teraz!

Opinie graczy o serwerze skytop.csrv.pl:

Logo skytop.csrv.pl
0.0/5
(0 opinii)
0
0
0
0
0
Nie ma jeszcze żadnych komentarzy, bądź pierwszy!

Zaloguj się, aby ocenić

Zalogowanie pozwala oddzielić spam od wiarygodnych recenzji.

Zaloguj się

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaki jest adres IP serwera skytop.csrv.pl?
Adres IP serwera skytop.csrv.pl to skytop.csrv.pl. Możesz go łatwo skopiować klikając w przycisk obok adresu IP.
Jak wejść na skytop.csrv.pl?
Uruchom launcher Minecraft, wybierz wersję zgodną z tym serwerem i kliknij „Graj”. Przejdź do menu gry, wybierz „Tryb wieloosobowy”, a następnie kliknij „Dodaj serwer”. W polu „Adres serwera” wpisz skytop.csrv.pl i zatwierdź przyciskiem „Gotowe”. Na koniec wybierz serwer skytop.csrv.pl z listy i kliknij „Dołącz”. Potem już tylko ciesz się grą!
Jakie są tryby gry dostępne na serwerze skytop.csrv.pl?
Na serwerze skytop.csrv.pl znajdziesz tryby takie jak:
Na jakich wersjach mogę grać na skytop.csrv.pl?
Serwer skytop.csrv.pl obsługuje wersje:
Czy skytop.csrv.pl jest polskim serwerem?
Tak, skytop.csrv.pl jest polskim serwerem z polską społecznością graczy Minecraft.
Czy skytop.csrv.pl jest fajnym serwerem?
Wejdź na skytop.csrv.pl i przekonaj się sam, czy ci się spodoba!
Czy skytop.csrv.pl jest za darmo?
Tak, możesz dołączyć do rozgrywki bez żadnych opłat. To darmowy serwer Minecraft, który obsługuje także graczy non-premium.
Geolokalizacja IP dostarczana przez: IPinfo