Ikona serwera minecore.pl

minecore.pl

» CentrumPVP.pl:|: WIELKA PROMOCJA! » NOWA POTEZNA EDYCJA!
PromujPromuj serwer
  • Liczba graczy 596
    Graczy online
  • Średnia liczba graczy 369
    Średnio online
  • Rekord ilości graczy 801
    Rekord online
  • Ilość lików serwera 0
    Polubienia

Informacje o serwerze minecore.pl

Adres IP:
minecore.pl
Wersje:
Tryby:
Premium:
Darmowe
Platforma:
Java
Lokalizacja:
Flaga kraju serwera
Uzupełnij dane

Uzupełnij dane – zyskaj ruch!

Świetnie, twój serwer jest na naszej liście! Teraz wystarczy przypisać serwer i uzupełnić dane.

Przypisz

Opis serwera (minecore.pl):

Dołącz do społeczności graczy na serwerze Minecraft minecore.pl! Rozpocznij wspaniałą przygodę w świecie mc, odkrywaj nowe możliwości, buduj niesamowite budowle i znajdź nowych znajomych do wspólnej gry. Skopiuj adres IP i zagraj już teraz!

Opinie graczy o serwerze minecore.pl:

Logo minecore.pl
0.0/5
(0 opinii)
0
0
0
0
0
Nie ma jeszcze żadnych komentarzy, bądź pierwszy!

Zaloguj się, aby ocenić

Zalogowanie pozwala oddzielić spam od wiarygodnych recenzji.

Zaloguj się

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaki jest adres IP serwera minecore.pl?
Adres IP serwera minecore.pl to minecore.pl. Możesz go łatwo skopiować klikając w przycisk obok adresu IP.
Jak wejść na minecore.pl?
Uruchom launcher Minecraft, wybierz wersję zgodną z tym serwerem i kliknij „Graj”. Przejdź do menu gry, wybierz „Tryb wieloosobowy”, a następnie kliknij „Dodaj serwer”. W polu „Adres serwera” wpisz minecore.pl i zatwierdź przyciskiem „Gotowe”. Na koniec wybierz serwer minecore.pl z listy i kliknij „Dołącz”. Potem już tylko ciesz się grą!
Jakie są tryby gry dostępne na serwerze minecore.pl?
Na serwerze minecore.pl znajdziesz tryby takie jak:
Na jakich wersjach mogę grać na minecore.pl?
Serwer minecore.pl obsługuje wersje:
Czy minecore.pl jest polskim serwerem?
Tak, minecore.pl jest polskim serwerem z polską społecznością graczy Minecraft.
Czy minecore.pl jest fajnym serwerem?
Wejdź na minecore.pl i przekonaj się sam, czy ci się spodoba!
Czy minecore.pl jest za darmo?
Tak, możesz dołączyć do rozgrywki bez żadnych opłat. To darmowy serwer Minecraft, który obsługuje także graczy non-premium.
Geolokalizacja IP dostarczana przez: IPinfo