Ikona serwera GrimMc.pl

GrimMc.pl

A Minecraft Server
PromujPromuj serwer
  • Liczba graczy 0
    Graczy online
  • Średnia liczba graczy 1
    Średnio online
  • Rekord ilości graczy 33
    Rekord online
  • Ilość lików serwera 0
    Polubienia

Informacje o serwerze GrimMc.pl

Adres IP:
GrimMc.pl
Wersje:
Tryby:
Premium:
Darmowe
Platforma:
Java
Lokalizacja:
Flaga kraju serwera
Inne:
Ikona rekrutacji Otwarta rekrutacja

Opis serwera (GrimMc.pl):

Dołącz do społeczności graczy na serwerze Minecraft GrimMc.pl! Rozpocznij wspaniałą przygodę w świecie mc, odkrywaj nowe możliwości, buduj niesamowite budowle i znajdź nowych znajomych do wspólnej gry. Skopiuj adres IP i zagraj już teraz!

Opinie graczy o serwerze GrimMc.pl:

Logo GrimMc.pl
0.0/5
(0 opinii)
0
0
0
0
0
Nie ma jeszcze żadnych komentarzy, bądź pierwszy!

Zaloguj się, aby ocenić

Zalogowanie pozwala oddzielić spam od wiarygodnych recenzji.

Zaloguj się

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaki jest adres IP serwera GrimMc.pl?
Adres IP serwera GrimMc.pl to GrimMc.pl. Możesz go łatwo skopiować klikając w przycisk obok adresu IP.
Jak wejść na GrimMc.pl?
Uruchom launcher Minecraft, wybierz wersję zgodną z tym serwerem i kliknij „Graj”. Przejdź do menu gry, wybierz „Tryb wieloosobowy”, a następnie kliknij „Dodaj serwer”. W polu „Adres serwera” wpisz GrimMc.pl i zatwierdź przyciskiem „Gotowe”. Na koniec wybierz serwer GrimMc.pl z listy i kliknij „Dołącz”. Potem już tylko ciesz się grą!
Jakie są tryby gry dostępne na serwerze GrimMc.pl?
Na serwerze GrimMc.pl znajdziesz tryby takie jak:boxpvp
Na jakich wersjach mogę grać na GrimMc.pl?
Serwer GrimMc.pl obsługuje wersje:1.21.11 1.21.10 1.21.9 1.21.8 1.21.7 1.21.6 1.21.5 1.21.4 1.21.3 1.21.2 1.21.1 1.21 1.20.6 1.20.5 1.20.4 1.20.3 1.20.2 1.20.1 1.20 1.19.4 1.19.3 1.19.2 1.19.1 1.19 1.18.2
Jak wejść na discord serwera GrimMc.pl?
Aby dołączyć do społeczności serwera GrimMc.pl na Discordzie, kliknij link: https://discord.gg/E6AX5Cmbe. Znajdziesz tam innych graczy oraz możliwość kontaktu z administracją.
Czy serwer GrimMc.pl ma otwartą rekrutację?
Tak, możesz skontaktować się z administracją serwera GrimMc.pl aby wziąć udział w rekrutacji i stać się członkiem ich teamu!
Czy GrimMc.pl jest polskim serwerem?
Tak, GrimMc.pl jest polskim serwerem z polską społecznością graczy Minecraft.
Czy GrimMc.pl jest fajnym serwerem?
Wejdź na GrimMc.pl i przekonaj się sam, czy ci się spodoba!
Czy GrimMc.pl jest za darmo?
Tak, możesz dołączyć do rozgrywki bez żadnych opłat. To darmowy serwer Minecraft, który obsługuje także graczy non-premium.
Geolokalizacja IP dostarczana przez: IPinfo