Ikona serwera e-craft.pl

e-craft.pl

---[--E-CRAFT.PL --]--- Mamy przerwe. Obserwuj naszego discorda!
PromujPromuj serwer
  • Liczba graczy 0
    Graczy online
  • Średnia liczba graczy 0
    Średnio online
  • Rekord ilości graczy 1
    Rekord online
  • Ilość lików serwera 0
    Polubienia

Informacje o serwerze e-craft.pl

Adres IP:
e-craft.pl
Wersje:
Tryby:
Premium:
Darmowe
Platforma:
Java
Lokalizacja:
Flaga kraju serwera
Uzupełnij dane

Uzupełnij dane – zyskaj ruch!

Świetnie, twój serwer jest na naszej liście! Teraz wystarczy przypisać serwer i uzupełnić dane.

Przypisz

Opis serwera (e-craft.pl):

Dołącz do społeczności graczy na serwerze Minecraft e-craft.pl! Rozpocznij wspaniałą przygodę w świecie mc, odkrywaj nowe możliwości, buduj niesamowite budowle i znajdź nowych znajomych do wspólnej gry. Skopiuj adres IP i zagraj już teraz!

Opinie graczy o serwerze e-craft.pl:

Logo e-craft.pl
0.0/5
(0 opinii)
0
0
0
0
0
Nie ma jeszcze żadnych komentarzy, bądź pierwszy!

Zaloguj się, aby ocenić

Zalogowanie pozwala oddzielić spam od wiarygodnych recenzji.

Zaloguj się

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaki jest adres IP serwera e-craft.pl?
Adres IP serwera e-craft.pl to e-craft.pl. Możesz go łatwo skopiować klikając w przycisk obok adresu IP.
Jak wejść na e-craft.pl?
Uruchom launcher Minecraft, wybierz wersję zgodną z tym serwerem i kliknij „Graj”. Przejdź do menu gry, wybierz „Tryb wieloosobowy”, a następnie kliknij „Dodaj serwer”. W polu „Adres serwera” wpisz e-craft.pl i zatwierdź przyciskiem „Gotowe”. Na koniec wybierz serwer e-craft.pl z listy i kliknij „Dołącz”. Potem już tylko ciesz się grą!
Jakie są tryby gry dostępne na serwerze e-craft.pl?
Na serwerze e-craft.pl znajdziesz tryby takie jak:
Na jakich wersjach mogę grać na e-craft.pl?
Serwer e-craft.pl obsługuje wersje:
Czy e-craft.pl jest polskim serwerem?
Tak, e-craft.pl jest polskim serwerem z polską społecznością graczy Minecraft.
Czy e-craft.pl jest fajnym serwerem?
Wejdź na e-craft.pl i przekonaj się sam, czy ci się spodoba!
Czy e-craft.pl jest za darmo?
Tak, możesz dołączyć do rozgrywki bez żadnych opłat. To darmowy serwer Minecraft, który obsługuje także graczy non-premium.
Geolokalizacja IP dostarczana przez: IPinfo