Ikona serwera castpvp.pl

castpvp.pl

CASTPVP.PL Anarchia FFA » /kod start ᴀᴋᴛᴜᴀʟɪᴢᴀᴄᴊᴀ ᴀɴᴀʀᴄʜɪᴀ ғғᴀ » ᴡʟᴇᴄɪᴀŁᴀ!
PromujPromuj serwer
  • Liczba graczy 24
    Graczy online
  • Średnia liczba graczy 134
    Średnio online
  • Rekord ilości graczy 515
    Rekord online
  • Ilość lików serwera 2
    Polubienia

Informacje o serwerze castpvp.pl

Adres IP:
castpvp.pl
Wersje:
Tryby:
Premium:
Darmowe
Platforma:
Java
Lokalizacja:
Brak danych
Uzupełnij dane

Uzupełnij dane – zyskaj ruch!

Świetnie, twój serwer jest na naszej liście! Teraz wystarczy przypisać serwer i uzupełnić dane.

Przypisz

Opis serwera (castpvp.pl):

Dołącz do społeczności graczy na serwerze Minecraft castpvp.pl! Rozpocznij wspaniałą przygodę w świecie mc, odkrywaj nowe możliwości, buduj niesamowite budowle i znajdź nowych znajomych do wspólnej gry. Skopiuj adres IP i zagraj już teraz!

Opinie graczy o serwerze castpvp.pl:

Logo castpvp.pl
0.0/5
(0 opinii)
0
0
0
0
0
Nie ma jeszcze żadnych komentarzy, bądź pierwszy!

Zaloguj się, aby ocenić

Zalogowanie pozwala oddzielić spam od wiarygodnych recenzji.

Zaloguj się

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaki jest adres IP serwera castpvp.pl?
Adres IP serwera castpvp.pl to castpvp.pl. Możesz go łatwo skopiować klikając w przycisk obok adresu IP.
Jak wejść na castpvp.pl?
Uruchom launcher Minecraft, wybierz wersję zgodną z tym serwerem i kliknij „Graj”. Przejdź do menu gry, wybierz „Tryb wieloosobowy”, a następnie kliknij „Dodaj serwer”. W polu „Adres serwera” wpisz castpvp.pl i zatwierdź przyciskiem „Gotowe”. Na koniec wybierz serwer castpvp.pl z listy i kliknij „Dołącz”. Potem już tylko ciesz się grą!
Jakie są tryby gry dostępne na serwerze castpvp.pl?
Na serwerze castpvp.pl znajdziesz tryby takie jak:
Na jakich wersjach mogę grać na castpvp.pl?
Serwer castpvp.pl obsługuje wersje:
Czy castpvp.pl jest polskim serwerem?
Tak, castpvp.pl jest polskim serwerem z polską społecznością graczy Minecraft.
Czy castpvp.pl jest fajnym serwerem?
Wejdź na castpvp.pl i przekonaj się sam, czy ci się spodoba!
Czy castpvp.pl jest za darmo?
Tak, możesz dołączyć do rozgrywki bez żadnych opłat. To darmowy serwer Minecraft, który obsługuje także graczy non-premium.
Geolokalizacja IP dostarczana przez: IPinfo