Ikona serwera axelcraft.pl

axelcraft.pl

---[- AxelCraft.pl [1.19.4+] -]--- Skrzynia Back To School ᴛʏʟᴋᴏ ᴅᴏ 07.09!
PromujPromuj serwer
  • Liczba graczy 40
    Graczy online
  • Średnia liczba graczy 122
    Średnio online
  • Rekord ilości graczy 441
    Rekord online
  • Ilość lików serwera 3
    Polubienia

Informacje o serwerze axelcraft.pl

Adres IP:
axelcraft.pl
Wersje:
Tryby:
Premium:
Darmowe
Platforma:
Java
Lokalizacja:
Flaga kraju serwera
Uzupełnij dane

Uzupełnij dane – zyskaj ruch!

Świetnie, twój serwer jest na naszej liście! Teraz wystarczy przypisać serwer i uzupełnić dane.

Przypisz

Opis serwera (axelcraft.pl):

Dołącz do społeczności graczy na serwerze Minecraft axelcraft.pl! Rozpocznij wspaniałą przygodę w świecie mc, odkrywaj nowe możliwości, buduj niesamowite budowle i znajdź nowych znajomych do wspólnej gry. Skopiuj adres IP i zagraj już teraz!

Opinie graczy o serwerze axelcraft.pl:

Logo axelcraft.pl
0.0/5
(0 opinii)
0
0
0
0
0
Nie ma jeszcze żadnych komentarzy, bądź pierwszy!

Zaloguj się, aby ocenić

Zalogowanie pozwala oddzielić spam od wiarygodnych recenzji.

Zaloguj się

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaki jest adres IP serwera axelcraft.pl?
Adres IP serwera axelcraft.pl to axelcraft.pl. Możesz go łatwo skopiować klikając w przycisk obok adresu IP.
Jak wejść na axelcraft.pl?
Uruchom launcher Minecraft, wybierz wersję zgodną z tym serwerem i kliknij „Graj”. Przejdź do menu gry, wybierz „Tryb wieloosobowy”, a następnie kliknij „Dodaj serwer”. W polu „Adres serwera” wpisz axelcraft.pl i zatwierdź przyciskiem „Gotowe”. Na koniec wybierz serwer axelcraft.pl z listy i kliknij „Dołącz”. Potem już tylko ciesz się grą!
Jakie są tryby gry dostępne na serwerze axelcraft.pl?
Na serwerze axelcraft.pl znajdziesz tryby takie jak:
Na jakich wersjach mogę grać na axelcraft.pl?
Serwer axelcraft.pl obsługuje wersje:
Czy axelcraft.pl jest polskim serwerem?
Tak, axelcraft.pl jest polskim serwerem z polską społecznością graczy Minecraft.
Czy axelcraft.pl jest fajnym serwerem?
Wejdź na axelcraft.pl i przekonaj się sam, czy ci się spodoba!
Czy axelcraft.pl jest za darmo?
Tak, możesz dołączyć do rozgrywki bez żadnych opłat. To darmowy serwer Minecraft, który obsługuje także graczy non-premium.
Geolokalizacja IP dostarczana przez: IPinfo